Manažerský výcvik
Neurolinguistické programování (NLP)

 

Neurolinguistické programování je věda o tom, jak lidský mozek kóduje učení a zkušenosti. Můžeme ho nazvat "uživatelským manuálem pro mozek" nebo také "psychologií úspěchu". Během výcviku získáte bohaté znalosti a dovednosti jak pracovat sami se sebou, jak si nastavit cíle a jak jich dosáhnout, jak se zbavit zlozvyků, špatných vzpomínek, jak získat větší sebevědomí, jak ovládnout obchodní jednání, jak získat protivníka na svoji stranu a mnoho dalších dovedností. Pokud tedy chcete vynikat a dosahovat mimořádných výsledků nejen ve svém oboru, pak si nenechte ujít tento manažerský výcvik s mezinárodně uznávanou certifikací.

Co je Neurolinguistické programování (NLP):

 • Je věda o tom, jak lidský mozek kóduje učení a zkušenosti. Můžeme ho nazvat "uživatelským manuálem pro mozek" nebo také "psychologií úspěchu".
 • Studuje lidskou výjimečnost a jedinečnost, získané poznatky pak aplikuje do praxe.
 • Zabývá se tím, jak vynikat a dosahovat mimořádných výsledků v širokém spektru oblastí a oborů, které si vyberete.
 • Zahrnuje sadu unikátních nástrojů pro zvýšení sebevědomí, osobního rozvoje a dosahování nadstandardních výsledků v podnikání i v životě!

Komu je tento výcvik určen?

Těm, kteří chtějí dosahovat výjimečných výsledků nejen ve svém oboru, ale i v osobním životě, pracovat na svém osobnostním růstu a zvyšovat si tak svůj vlastní potenciál úspěšnosti!

Proč se zúčastnit manažerského výcviku NLP?

 • Získáte znalosti a dovednosti pro dosažení vynikajících výsledků ve vašem vlastním osobním i pracovním životě.
 • Získáte emocionální stabilitu, vyšší pocit sebevědomí, naučíte se,  jak si nastavit cíle a jak jich dosáhnout. Dozvíte se, jak vytěsnit z mysli špatné vzpomínky z minulosti a nahradit je jinými. Tyto techniky budete umět naučit i ostatní lidi.
 • Máte možnost získat uznávaný, mezinárodně platný certifikát NLP

Obsah výcviku:

Kurz je rozdělen do dvou částí:

 • základní manažerský výcvik - vám představí principy NLP, poskytne základní porozumění a pochopení toho, jak NLP funguje a umožní vám vybudovat si dostatečnou znalostní a dovednostní základnu pro případné absolvování pokročilého kurzu. Po jeho ukončení budete mít možnost pokračovat šestidenním nástavbovým kurzem s mezinárodně uznávanou certifikací.
 • nástavbový výcvik Certificate Level - vám umožní dosáhnout úplného zvládnutí přístupu NLP. Po jeho absolvování získáte profesní mezinárodně uznávaný certifikát. Probíhá v malých skupinách a nelze do něj nastoupit bez absolvování základního výcviku.

Termíny výcviku:

Termíny připravujeme!

Místo konání:

NEWTON College, Rašínova 2, Brno

Cena:

 • Základní manažerský výcvik 12.000 Kč
 • Cena pro studenty 10.000 Kč
 • Cena pro studenty a absolventy NEWTON College 8.000 Kč
 • Nástavbový výcvik 24.000 Kč
 • Cena pro studenty 21.000 Kč
 • Cena pro studenty a absolventy NEWTON College 18.000 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Lektorský tým:

Seznamte se s lektorkou výcviku a jejím pohledem na využití NLP v praxi a výcvik samotný.

NLP očima lektorky
Za nejsilnější zážitek považuji práci s nevědomím. Každý máme v sobě tuto černou skříňku a pořádně ani nevíme co ukrývá a hlavně jak funguje. Díky NLP jsem se naučila, jak s ním za pomocí signálů komunikovat.
Bc. Martina Bystřická
Výcvik byl pro mě užitečně strávený čas. Každé setkání bylo velice příjemné a zajímavé, odnesla jsem si odtud spoustu užitečných metod i nové přátele.
Bc. Martina Bystřická
Díky výcviku si všímám více detailů, jsem více empatická, sleduji  jak lidé komunikují a jaká slova používají. To mi umožňuje s nimi lépe komunikovat a předcházet případným konfliktům.
Bc. Martina Bystřická
Obecně mohu říci, že kurz je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o osobní růst a chtějí se posunout na vyšší levely.
Bc. Martina Bystřická
Z profesního hlediska je NLP vhodné pro manažery, obchodní zástupce z důvodu použití jazykových predikátů, ale je také vhodný pro profese pomáhající lidem, jako jsou například koučové, terapeuti aj.
Bc. Martina Bystřická
Při kurzu jsem řešila několik životních otázek. Díky NLP jsem si dokázala utřídit myšlenky, znovu stanovit cíle a najít zpátky svůj pevný bod. S odstupem času říkám, že NLP mi pomohlo jít dál se vztyčenou hlavou.
Bc. Martina Bystřická
NLP očima absolventů